09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

قیمت فرش ماشینی 12 متری و 6 متری

فرش ماشینی 12 متری و 6 متری که بیشترین مصرف را در بازار فروش فرش دارند با قیمت فروش مناسب و ارزان توسط سایت فرش پرسان پارس برای خرید هموطنان عرضه می شود.

مهمترین مساله در خرید فرش خوب برای هر خریداری این است که طرح و نقشه دلخواهش را بتواند با قیمت خوب و ارزان تهیه کند. در بازار قیمت های مختلفی برای یک فرش مشخص ارائه می شود که قائدتا یک مصرف کننده که اطلاعات دقیقی از مشخصات فنی آن ندارد، نمی تواند تفاوت میان این محصولات را متوجه شود، و این تفاوت قیمت فرش ماشینی باعث سردرگمی مشتریان می شود.

فرش ماشینی 12 متری و 6 متری

استاندارد ابعاد خانه های ایرانی به صورتی است بیشترین مصرف فرش در ایران مربوط به فرش 12 متری و فرش 6 متری می شود، بیشترین سوال مشتریان در هنگام خرید قیمت این ابعاد از فرش می باشد. لذا در این سایت تلاش شده این مدل فرش ها هم با تنوع بیشتری ارائه شود و هم قیمت این سایزهای محبوب و پرفروش در سایت اعلام شود، شما با ورود به بخش قیمت فرش ماشینی می توانید از جدیدترین قیمت های فرش که در سایزهای مختلف بافت شده است اطلاع یابید. کارشناسان فروش مجموعه نیز به صورت پیوسته پاسخگوی مشتریان عزیز در ساعات مختلف و تمام روز های هفته هستند.

فرش ماشینی قیمت

قیمت فرش ماشینی طرح ماهی

طرح ماهی یکی از نقشه های محبوب و اصیل ایرانی است که طرح اصلی و اولیه آن سال ها است که به صورت دستباف در کشور تولید می شود. محبوبیت این نقشه باعث شده تا بافت آن با دستگاه های بافندگی فرش ماشینی هم رونق یابد. امروزه طراحان فرش ماشینی این نقشه اصیل و زیبا را با خلاقیت و نوآوری به صورت های مختلف طراحی نموده اند که می توان به نقشه ریزماهی، شاه ماهی، ماهی سلطنتی، ماهی درباری و... اشاره نمود که همگی الهامی از نقشه اصیل و سنتی ماهی دستباف هستند. از آنجایی که این طرح زیبا در شانه و تراکم مختلف بافت می شود، قیمت فرش ماشینی طرح ماهی هم به شانه و تراکم هر نقشه بستگی دارد. شما از بخش گالری سایت می توانید مدل های مختلف فرش طرح ماهی را مشاهده نمایید و پس از آن در قسمت قیمت فرش ماشینی از جدیدترین قیمت هر محصول اطلاع یابید و یا اینکه با کارشناسان فروش جهت استعلام قیمت این مدل فرش ارتباط بگیرید.

فرش 1200 شانه طرح ماهی ظریف زیبا است و فرش 700 شانه ماهی هم دارای بافت محکم و قیمت ارزان تری می باشد.

فرش ماشینی ماهی

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات