09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

قیمت فرش بی سی اف ارزان

فرش بی سی اف 350 شانه و 440 شانه را با خرید مستقیم از درب کارخانه فرش کاشان به صورت عمده می توانید با قیمت ارزان و بدون واسطه تهیه کنید.

افزایش قیمت انواع فرش ماشینی در سال 97 باعث شد تا فرش های بی سی اف ارزان قیمت که به صورت 350 شانه و 440 شانه بافته می شوند، مورد توجه خریداران و پخش عمده ها قرار بگیرند. این فرش ها با وزن سبک و دستگاه بافندگی معمولی و با نخ بی سی اف تولید می شوند و لذا قیمت تمام شده به نسبت فرش پلی استر و اکریلیک کاشان کمتر است. قیمت فرش بی سی اف در کاشان با توجه به وزن و شانه و تراکم آن تعیین می شود. در گذشته بافت فرش بی سی اف به صورت 350 و 440 شانه انجام می شد. اما استقبال از این محصول به علت اینکه قیمت فرش بی سی اف کمتر از سایر تلویدات فرش ماشینی بود باعث شد، تولید این مدل فرش به صورت فرش 500 شانه نیز انجام شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان تولید فرش بی سی اف ارزان قیمت را با توجه به وزن آن انجام می دهد. اگر شما قصد تهیه یک فرش در تیراژ بالا با قیمت مشخص دارید، می توانید با مذاکره در مورد وزن، شانه و تراکم فرش، قیمت نهایی برای هر فرش را تعیین نموده و سفارش بافت دهید.

فرش 500 شانه

لیست قیمت فرش بی سی اف

قیمت فرش بی سی اف با توجه به قیمت روزانه نخ بی سی اف پیوسته در حال تغییر است و اگر قصدتان برای خرید فرش بی سی اف جدی است، بهتر است یکی دو روز قبل از سفارش حتما از کارشناسان فروش مجموعه پرسان پارس لیست قیمت جدید را دریافت نمایید. در زیر به طور کلی و متوسط یک لیست قیمت عمومی برای هموطنان ارائه شده که بر اساس آن می توانند برنامه ریزی های لازم را قبل از سفارش فرش بی سی اف داشته باشند. اما در صورتی که می خواهید خرید داشته باشید، حتما جهت استعلام قیمت فرش بی سی اف با مشاورین مجموعه پرسان پارس در تماس باشید.

ردیف

مشخصات فرش بی سی اف

وزن بر اساس فرش 12 متری

قیمت ( تومان)

1

فرش 350 شانه

12-11 کیلو گرم

320.000

2

فرش 440 شانه

25-24 کیلو گرم

750.000

3

فرش 500 شانه

40-38 کیلو گرم

1.000.000

 فرش بی سی اف

پخش عمده فرش ماشینی بی سی اف

شرکت فرش پرسان پارس تنها شرکتی است که در حوزه پخش مستقیم فرش ماشینی بی سی اف از کاشان به سراسر کشور فعالیت دارد و همچنین صادرات انواع فرش بی سی اف را هم به کشورهای منطقه که خریدار اصلی فرش بی سی اف ایران هستند انجام می دهند. با توجه به اینکه ارسال مستقیم از درب کارخانه فرش کاشان بدون واسطه برای مشتریان انجام می شود قیمت فرش بی سی اف هم در این مجموعه مناسب بوده و حداقل میزان ممکن برای افرادی است که قصد خرید عمده و پخش این محصولات را دارند.

فرش بی سی اف

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
3 / 10
از 1 کاربر