09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش نماز جمعه و مسجدی کاشان

انواع فرش محرابی مخصوص مصلی نماز جمعه و فرش مسجدی و حسینیه در کاشان و تهران تولید می شود و به عنوان فرش نمازی مورد استفاده این مکان ها می باشد.

فرش نماز به فرش هایی گفته می شود که دارای طرح محرابی هستند و با مفروش نمودن محیط های مذهبی که در آن نماز جماعت برگزار می شود، می توان صفوف نماز را راحت تر مرتب نمود و به طور کلی به فضا نظم و هماهنگی بیشتری بخشید. یکی از مهمترین مکان های مذهبی که مخصوص برگزاری نماز جمعه و جماعت هستند، مصلی ها و مسجد جامع هر شهر است که برگزاری نماز جماعت یکی از مهمترین کارکردهای این مکان ها است و به همین دلیل استفاده از فرش نماز جمعه مخصوص در این اماکن اهمیت بیشتری هم دارد. یک فرش نماز جمعه می بایست دارای طرح محرابی در سایز استاندارد باشد، جنس فرش به نحوی باشد که نشستن طولانی مدت نماز گزار روی فرش، او را خسته نکند؛ یعنی به اندازه کافی نرم و لطیف باشد؛ در عین حال دوام و کیفیت فرش نماز جمعه هم باید بالا باشد، چراکه به صورت مداوم از آن استفاده می شود و ممکن است بارها شسته شود، لذا اگر کیفیت و دوام آن بالا نباشد ممکن است مدتی پس از استفاده کیفیت اولیه اش را از دست داده و لازم باشد مجدد فرش نماز کاشان خریداری شود که هزینه زیادی می طلبد.

فرش نماز کاشان

قیمت فرش سجاده نماز کاشان

همانطور که گفته شد در مکان هایی نظیر مصلی ها که مخصوص برگزاری نماز هستند، کیفیت و دوام فرش مسجدی ماشینی اهمیت زیادی دارد و لازم است بهترین نوع فرش نماز کاشان برای این منظور تهیه شود. بنابراین از بین انواع مختلف فرش نمازی که تولید می شود، باید بهترین و مرغوب ترین جنس را شناسایی نموده و برای مفروش نمودن این فضا ها تهیه نمود. به صورت کلی فرش سجاده ای اکریلیک دارای کیفیت و دوام بیشتری نسبت به فرش نمازخانه پلی استر است، بنابراین اگر می خواهید از لحاظ اقتصادی هم صرفه جویی کرده و یک فرش نماز کاشان خوب و ارزان تهیه کنید می توانید از فرش سجاده 500 شانه اکریلیک سفارش دهید که قیمت مناسب و کیفیت خوبی دارد. اما اگر قیمت فرش سجاده اولویت اصلی شما نیست و کیفیت برایتان اهمیت دارد، می توانید از فرش نمازی 700 شانه مرغوب که تراکم 2550 دارد و جنس نخ آن هم اکریلیک هیت ست مرغوب می باشد سفارش دهید. این مدل فرش برای فرش نماز جمعه و همچنین مساجد جامع ها بسیار مناسب است.

فرش سجاده ای 700 شانه

فروش اینترنتی فرش سجاده ای تهران

سفارش و بافت فرش سجاده ای در چند مرحله انجام می شود، شما ابتدا لازم است متراژ دقیق و کروکی از فضای مسجد یا مصلی را اندازه گرفته و در اختیار کارشناسان قرار دهید تا متراژ کلی فرش لازم برای مسجد تعیین شود، در مرحله بعد طرح و رنگ و کیفیت سجاده فرش توسط خریدار تعیین می شود و سفارش فرش سجاده ای تهران و یا هر شهر و روستایی که باشد تنها با یک تماس و انجام مراحلی که به خریدار اعلام می شود، ثبت خواهد شد. پس از بافت سجاده فرش، ارسال بار از طریق باربری به شهر مورد نظر انجام می شود و در صورت نیاز به نصاب برای نصب فرش نماز جمعه یا مسجد جامع که معمولا بزرگ هستند و دارای ستون در وسط فضا هستند، یک یا دو نفر نصاب هم به همراه بار ارسال شده و کار نصب سجاده فرش را انجام می دهند. لذا با توجه به اینکه خرید فرش نماز جمعه مصلی نیاز به صرف زمان مشخص دارد، بهترین روش، فروش اینترنتی فرش سجاده ای است تا از رفت و آمد های اضافی جلوگیری شده و خریدار راحت و بدون دغدغه بهترین فرش سجاده ای تهران را تهیه کند.

فرش سجاده ای ستاره کویر کاشان

در این مجموعه بهترین نوع سجاده فرش مسجدی مخصوص نماز جمعه و مساجد جامع و مکان های مذهبی دیگر به صورت سفارشی در شرکت فرش ستاره کویر بافت می شود. تولید فرش نماز کاشان در چند کیفیت مختلف انجام می شود و بدین وسیله امکان تهیه فرش نمازی خوب برای همه هموطنان از روستاها و شهرستان های مختلف فراهم است. برای مثال فرش سجاده ارزان قیمت 440 شانه پلی استر را می توان برای فضاهایی که می خواهند با بودجه کم فرش نمازی تهیه کنند، استفاده نمود و برعکس برای مساجد جامع بزرگ یا فرش سجاده ای تهران که معمولا دارای محیط های بزرگ با رفت و آمد زیاد هستند، فرش نمازی خوب 500 شانه یا 700 شانه اکریلیک می تواند گزینه خوبی باشد.

فرش سجاده ای سبز

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات