09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش بزرگ یکپارچه

فرش بزرگ یکپارچه در سایز سفارشی به صورت گرد، مربع یا مستطیل در این سایت توسط طراحان حرفه ای طراحی و با بهترین دستگاه بافندگی در کاشان بافته می شود.

فرش بزرگ یکپارچه از جمله تولیداتی است که در فرش فروشی ها و نمایشگاه ها موجود نیست و کسانی که یک فرش بزرگ با سایز نامتعارف می خواهند برای یافتن طرح و ابعاد دلخواهشان معمولا جستجوی زیادی دارند. از سوی دیگر اکثر کارخانه های فرش ماشینی هم دستگاه بافندگی شان به علت داشتن عرض کم قابلیت بافت فرش بزرگ یکپارچه را ندارد و لذا حتی ارتباط مستقیم با کارخانه فرش کاشان جهت سفارش چنین فرش هایی هم معمولا نتیجه ای برای خریداران ندارد.

فرش بزرگ

سفارش فرش بزرگ یکپارچه

شرکت فرش پرسان پارس یکی از معدود مجموعه هایی است که به صورت تخصصی بافت فرش بزرگ یکپارچه یا فرش قواره بزرگ را در اشکال هندسی مختلف اعم از فرش گرد بزرگ، فرش مستطیل یا مربع را انجام می دهد. فرش های 700 شانه و فرش 1200 شانه قابلیت بافت در عرض 4 متر را در طول سفارشی دارند و لذا بافت انواع فرش 5 در 4 ، 3 در 5، 4 در6 و... به صورت یکپارچه امکان پذیر می باشد یا فرش دایره ای تا ابعاد 4 در4 را می توان به صورت فرش بزرگ یکپارچه بافت. اما اگر خریداری قصد خرید فرشی با عرض بزرگ تر از 4 داشته باشد می توان فرشی با ابعاد دلخواهش را در ابعاد بزرگ طراحی نمود و بافت آن به صورت دو تکه انجام شده و در نهایت دو تکه ها توسط رفوگر به هم دوخته شود. در این حالت بافت فرش بزرگ یکپارچه نیست، اما ظاهری یکپارچه و یکنواخت دارد.

فرش بزرگ

قیمت فرش بزرگ یکپارچه ماشینی

فرش بزرگ یکپارچه به خاطر اینکه علاوه بر هزینه بافت، شامل هزینه طراحی در سایز مورد نظر خریدار می شود، معملا نسبت به قیمت فرش ماشینی استاندارد گران قیمت تر است، اما در سایت پرسان پارس به این دلیل که سفارش شما مستقیما توسط کارخانه فرش کاشان انجام می شود، قیمت تمام شده فرش بزرگ یکپارچه هم مناسب بوده و شما می توانید ابعاد دلخواه خود را با قیمت خوب تهیه نمایید. فرش بزرگ یکپارچه معمولا به شکل جفت بافت می شود و اگر شما نیاز به یک سایز خاص به صورت تک دارید، برای نحوه سفارش و خرید لازم است با کارشناسان فروش این سایت مشورت نموده و بهترین راه خرید فرش بزرگ یکپارچه را با کمترین قیمت بیابید.

فرش گرد بزرگ

فرش گرد قطر 4 یکپارچه

 

تصاویر فرش ماشینی بزرگ پارچه

نمونه های بافته شده از فرش بزرگ یکپارچه ماشینی را که توسط مجموعه پرسان پارس بر طبق سفارشات خریداران بافته شده است را در این سایت نمایش داده ایم تا مشتریان بتوانند نسبت به انتخاب و خرید فرش راحت تر تصمیم بگیرند. ابعاد فر های بافته شده به انتخاب خریدار بوده و تنها طراحی و بافت فرش در نقشه مورد نظر خریدار توسط مجموعه پرسان پارس انجام شده ست. بیشتر مشتریان فرش بزرگ یکپارچه خریداران کشورهای عربی هستند که فضاهای بزرگ در منزل دارند و می خواهند با فرش های زیبای ایرانی مفروش نمایند.

فرش گرد بزرگ

فرش گرد 5*5 بافت دو تیکه

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات