09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

فرش طرح باغ ارم کاشان

فرش طرح باغ ارم یکی از زیباترین مدل های فرش ماشینی کاشان است که با بافت فرش 700 شانه تراکم 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3000 تولید می شود.

فرش طرح باغ ارم مانند فرش طرح ماهی یک نقشه زیبا و پرگل است که ماهیت آن شلوغ بوده و برای مکان های با نورپردازی خوب و فضاهای بزرگ و دلباز بسیار مناسب بوده و باعث جذابیت و گیرا شدن دکوراسیون می شود. این طرح فرش به علت محبوبیت زیادی که بین مردم پیدا کرده است به دو صورت فرش 700 شانه و فرش 1000 شانه بافت می شود و لذا با دو قیمت و دو کیفیت مختلف می توان آن را خریداری نمود. افرادی که می خواهند فرش طرح باغ ارم ارزان تری تهیه نمایند می توانند مدل 700 شانه آن را انتخاب کنند.

فرش طرح باغ ارم

فرش طرح باغ ارم گرد

یکی از مزیت های اصلی خرید فرش از سایت پرسان پارس این است که شما می توانید هر نقشه فرشی را که انتخاب نموده اید به صورت فرش گرد و بیضی نیز تهیه نمایید و با فرش مستطیل ست کنید تا زیبایی و هارمونی خوبی با هم در منزل داشته باشند. فرش طرح باغ ارم گرد هم از تولیدات سایت پرسان پارس می باشد که می توانید با فرش 9 متری و 12 متری اصلی منزلتان یک فرش دایره ای زیبا از این نقشه را هم ست کنید و به جذابیت چیدمان منزلتان بیفزایید.

فرش طرح باغ ارم

فرش طرح باغ ارم 700 شانه

فرش 700 شانه طرح باغ ارم که قیمت مناسبی دارد فروش بیشتری هم به خود اختصاص داده است و مدل های فرش گرد 700 شانه هم از این نقشه زیبا طراحی و تولید شده است. اکثر خریداران فرش ماشینی که یک مدل فرش ارزان و با قیمت مناسب را جستجو می کنند می توانند از فرش های زیبا و با کیفیت هفتصد شانه که بافت اچ سی پی با نخ اکریلیک ترکیه دارند را در این گالری برای خرید انتخاب کنند. ارسال مستقیم فرش از درب کارخانه فرش کاشان باعث شده قیمت تمام شده فرش برای مشتریان به حداقل رسیده و یک خرید خوب و ارزان را تجربه کنند.

فرش طرح باغ ارم سرمه ای

فرش طرح باغ ارم در چند زمینه رنگ کرم، آبی و سرمه ای بافت می شود که مدل فرش سرمه ای آن محبوب تر بوده و فروش بیشتری دارد. این فرش در ابعاد استاندارد رایج اعم از فرش 6 متری، 9 متری و فرش 12 متری تولید می شود و فرش های دایره ای طرح باغ ارم هم از قطر یک تا قطر 4 امکان بافت به صورت جفت دارند. رنگ گردویی این نقشه نیز در برخی از شرکت ها تولید می شود که رخ آن با توجه به نوع نقشه به زیبایی سایر زمینه رنگ های ذکر شده نیست. رنگبندی کامل انواع فرش طرح باغ ارم را هم در گالری محصولات می توانید دنبال کنید و هم با تمس با کارشناسان فروش از طریق شبکه های اجتماعی می توانید دریافت نمایید.

فرش طرح باغ ارم

قیمت فرش طرح باغ ارم

به طور کلی نوع طرح فرش تاثیر زیادی بر روی قیمت آن ندارد و کارخانه های فرش لیست قیمت شان بر اساس شانه و تراکم و جنس الیاف به کار رفته در خاب فرش تایین می شود. فرش طرح باغ ارم هم که به دو صورت فرش 700 شانه و 1000 شانه بافت می شود در این سایت با دو قیمت ارائه می شود که قیمت فرش ماشینی را به طور کلی در بخش های دیگر سایت قرار داده ایم که می توانید با مشاهده این بخش ها قیمت ابعاد مختلف فرش طرح باغ ارم را مشاهده نمایید و یا از طریق ارتباط با مشاورین سایت، از جدیدترین نرخ فرش اطلاع یافته و سفارشتان را ثبت نمایید. خرید اینترنتی فرش طرح باغ ارم می تواند قیمت تمام شده آن را برای شما به کمترین میزان ممکن برساند و به راحتی فرش را درب منزلتان تحویل بگیرید. علاوه بر این مدل زیبا انواع نقشه های معروف و به روز کارخانه های فرش همچون فرش طرح افشان، فرش طرح باغ معلق، فرش طرح ارکیده و فرش طرح ماهی و... را از طریق این سایت می توانید تهیه کنید.

تماس

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات