09124602254

در صورت عدم پاسخ گویی به دلیل تعداد زیاد تماس ها، لطفا سفارش خود را در واتساپ ارسال نمایید.

قیمت تابلو فرش ماشینی آیت الکرسی

تابلو فرش ماشینی طرح آیت الکرسی از آیه های معروف و زیبای قرآن با سایز های مختلف سفارشی در طرح دلخواه شما قابلیت بافت یا چاپ روی فرش با قیمت مناسب دارد.

آیات قرآن همگی زیبا، پرمعنا و قابل تامل و تفکر هستند. در این میان برخی آیات مشخص وجود دارند که به لحاظ داشتن مفهوم خاص یا کاربردی در زندگی مردم بیشتر معروف شده و در متن زندگی مردم وارد شده اند مانند تابلو فرش وان یکاد که در اکثر خانه های ایرانی آن را می بینیم و در واقع از دید عموم آیه ای برای رفع چشم نظر است که در هر خانه ای استفاده از آن به نحوی انجام شده است یا به عنوان تابلو معرق یا تابلو فرش یا پوستر و قاب عکس معمولی. تابلو فرش ماشینی آیت الکرسی هم یکی از طرح های معروف قرآنی است که مردم با نیت رفع بلا آن را تهیه نموده و در منزل استفاده می کنند؛ از سوی دیگر تابلو فرش ماشینی و به خصوص تابلو فرش دستباف آیات قرآنی در فرهنگ مردم ایران زمین جایگاه ویژه ای داشته مورد توجه خاصی است. در گذشته بانوان بافت فرش و تابلو فرش دستباف را در منزل برای خانه خود و یا برای فروش انجام می دادند و امروزه با توسعه صنعت فرش و تابلو فرش ماشینی این مدل بافت تابلوفرش کمتر شده و طرح های ممختلف تابلو فرش و فرش ایرانی به صورت ماشینی در دسترس عموم قرار می گیرد.

تابلو فرش آیت الکرسی

انواع طرح تابلو فرش ماشینی آیات قرآنی

همانطور که گفتیم برخی آیات قرآنی که در بین منردم شناخته شده تر هستند در تولید انواع تابلو ها اعم از معرق و تابلو فرش و... بیشتر کاربرد دارند. به صورت به خصوص در این متن به متن های مورد استفاده در بافت تابلو فرش می پردازیم که به شرح زیر است:

  • تابلو فرش ماشینی آیت الکرسی
  • تابلو فرش ماشینی وان یکاد
  • تابلو فرش ماشینی چهارقل
  • تابلو فرش اسامی خداوند
  • تابلو فرش اسامی ائمه اطهار
  • تابلو فرش سوره حمد و توحید

خریدارانی که بخواهند طرح یک آیه مشخص را که برایشان معنا و مفهوم خاصی دارد را به تابلو فرش تبدیل کنند و آن آیه در لیست فوق نباشد هم می توانند سفارش بافت آن به صورت سفارشی در سایز دلخواه دهند. از طرفی پخش کننده های تابلو فرش ماشینی آیه و منظره هم طرح های مختلف تابلو فرش ماشینی آیت الکرسی، وان یکاد و... را برای فروش نیاز دارند و می توانند این طرح های زیبا را در این گالری به صورت عمده خریداری کنند.

قیمت تابلو فرش ماشینی آیت الکرسی

از آنجایی که طرح آیت الکرسی یک نقشه خاص و منحصر به فرد است و در مدل های مختلف می تواند طراحی و تولید شود. در این گالری هم تلاش شده تنوع خوبی از انواع تابلو فرش ماشینی آیت الکرسی برای خریداران عزیز ارائه شود. شما اگر این تابلو فرش ماشینی زیبا را به تک برای منزل خود می خواهید خریداری کنید و یا اینکه برای فروش و صادرات به صورت تیراژ بالا به آن نیاز دارید می توانید این محصول زیبا را در ابعاد مختلف که کارشناسان در اختیارتان قرار می دهند، با قیمت مناسب خریداری نمایید. قیمت تابلو فرش ماشینی آیت الکرسی و بقیه طرح آیات قرآنی به صورت عمده برای افرادی که در حوزه پخش این محصول فعالیت دارند بسیار مناسب می باشد.

تابلو فرش آیت الکرسی

ارسال نظر
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر