031-54753961

مشخصات کلی

تعدادی از مدارس اصفهان، با فرش سجاده ای طرح محرابی نمازخانه مدرسه را به کمک مجموعه پرسان پارس در سال 97 مفروش نمودند.

نمازخانه مدارس یکی از بخش های مهم و کاربردی آن محسوب می شود که همواره نماز به جماعت برای دانش آموزان برگزار می شود و رفت و آمد زیادی در این بخش از مدرسه همواره وجود دارد. بسیاری از مدارس جلسه اولیا و مربیان و کلاس های فوق برنامه را در این محیط برگزار می کنند  لذا با توجه به اهمیت این محیط و استفاده زیادی که از آن می شود لازم است یک فرش با دوام و مرغوب برای آن استفاده شود. از آنجایی که بیشترین کاربرد نمازخانه مدرسه برای انجام نماز جماعت می باشد لذا استفاده از فرش محرابی سجاده ای یکی از اساسی ترین نیاز های این بخش به شمار می رود به خصوص که با مفروش نمودن آن با فرش سجاده ای دانش آموزان سریعتر و راحت تر می توانند صفوف نماز را تشکیل داده و در کمترین زمان نماز برگزار شود.

مشخصات فرش نمازخانه مدرسه

فرش نمازخانه مخصوص مدرسه باید کیفیت بالایی داشته باشد تا بتوان سال های سال از آن استفاده کرد. لذا پیشنهاد ما به مدیران مدارس این است که حتما یک فرش نمازخانه که دارای الیاف اکرولیک در بافتش است برای این منظور خریداری کنند. حال اگر بودجه کافی داشته باشند می توانند فرش سجاده ای 700 شانه را برگزینند و یا اگر بودجه کافی در این خصوص نداشته باشند، فرش محرابی 500 شانه اکرولیک هم می تواند راهگشا باشد.

تعدادی از مدارس اصفهان که در سال 97 مفروش نمودن نمازخانه مدرسه را به کمک مجموعه پرسان پارس انجام دادند، به دلیل محدودیت بودجه از فرش سجاده ای 500 شانه اکرولیک برای نمازخانه مدرسه استفاده کردند که هم تنوع در طرح و رنگ بالا است و هم قیمت مناسبی دارد. نمونه تصاویر ارائه شده در این بخش هم فضای این نمازخانه های بعد از مفروش شدن با سجاده فرش محرابی را نشان می دهد.

فرش نمازخانه

10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات