031-54753961

مشخصات کلی

فرش گرد طرح ماهی با سایز بزرگ سفارشی در این سایت به صورت اختصاصی طراحی و تولید شده است.

فرش گرد با دادن ظاهری متفاوت و خاص به منزل، طرفداران زیادی پیدا کرده است، به خصوص افرادی که خانه های لوکس با دیزاین بسیار شکیل دارند، عمدتا فرش گرد دایره ای یا فرش بیضی را برای مفروش نمودن منزل خود ترجیح می دهند. تصویر مقابل مربوط به فرش گرد طرح ماهی است که توسط  یکی از مشتریان خوب مجموعه پرسان پارس در قطر 4 سفارش داده شده است. این فرش به صورت 700 شانه و با تراکم 2550 با دستگاه مخصوص بافندگی در کارخانه فرش کاشان تولید شده و طراحی آن توسط بهترین طراح فرش در کاشان انجام شده است.

بافت فرش طرح ماهی با همین ابعاد در کیفیت فرش 1200 شانه هم امکان پذیر است با این تفاوت که قیمت فرش 1200 شانه بیشتر بوده و هزینه طراحی و بافت نهایی نسبت به فرش 700 شانه بیشتر است. بنابر این با توجه به بودجه ای که دارید می توانید این فرش زیبا را برای منزل خود با کیفیت مخصوص سفارش دهید.

خرید اینترنتی فرش طرح ماهی و یا هر طرح دلخواه از فرش ماشینی در این سایت به این صورت است که ابتدا طرح و ابعاد مورد نظرتان را از نمونه های داخل سایت یا از مجموعه های دیگر انتخاب نموده و برای مشاورین سایت ارسال نمایید، پس از آن اطلاعات لازم در مورد نوع بافت، قیمت و زمان تحویل سفارش از طرف کارشناسان به شما اعلام شده و سفارش شما در نهایت ثبت می گردد. نمونه های بیشتر از انواع فرش گرد و بیضی بافته شده این سایت را هم در بخش گالری تصاویر و هم در محصولات می توانید مشاهده نمایید.

فرش گرد بزرگ

10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات