031-54753961

مشخصات کلی

نمونه هایی از فرش ماشینی گرد و بیضی که توسط مشترسان مجموعه در طرح ها و سایزهای مختلف سفارش داده شده و توسط این مجموعه طراحی و تولید شده اند را می توانید در این بخش مشاهده نمایید.

همانطور که در جریان هستید فرش های ماشینی گرد و بیضی در بازار تنها با ابعاد کوچک موجود هستند و خرید یک فرش گرد زیبا در ابعاد بزرگ به راحتی میسر نیست. سایت و شرکتی که به شکل تخصصی تنها بافت فرش های گرد و بیضی و سایر فرش های خاص را انجام دهد هم در حال حاضر وجود ندارد و افرادی که متقاضی خرید چنین محصولاتی هستند، عمدتا با کمی جستجو نمی توانند محصول مورد نظرشان را در سایز و قیمت دلخواه خود تهیه کنند.

به جرات می توان گفت شرکت پرسان پارس تنها مجموعه ای می باشد که در حوزه طراحی و تولید فرش های گرد و بیضی تاکنون پیشگام بوده و توانسته بخش عظیمی از سفارشات و درخواست های خاص مشتریان را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهد.

در این سایت شما می توانید طرح های متعددی از فرش های گرد و بیضی را که به شکل 700 شانه، فرش 1000 شانه و حتی 1200 شانه در قطرهای مختلف از قطر یک گرفته تا قطر 7 بافت شده اند را مشاهده نمایید. دستگاه های بافندگی موجود عرض بیش از 4 متر ندارند و فرش های بزرگی چون قطر 5 و 6 و  به شکل دو نیم دایره طراحی نموده و با رفوگر حرفه ای دوختشان کنار هم انجام می شود.

البته توصیه ما به خریداران این است که سعی کنند همان دو نیم دایره را به شکل جداگانه تهیه نمایند، چرا که هزینه رفو و دوخت آن کاهش یافته و همچنین حمل و نقل و شستشوی فرش هم راحتتر خواهد بود.

نمونه 1:

سفارش فرش گرد قطر 4 هفتصد شانه اکریلیک

فرش گرد ماشینی

نمونه 2:

انواع فرش گرد ابریشمی 500 شانه

  فرش گرد ابریشمی

نمونه 3:

فرش 700 شانه ابریشمی قطر 4

فرش گرد ابریشمی

نمونه 5:

فرش بیضی 700 شانه 6 متری

فرش بیضی

نمونه6:

فرش گرد 700 شانه طرح افشان

فرش گرد ماشینی

نمونه 7:

فرش گرد 1000 شانه قطر 3

فرش گرد

نمونه 8:

فرش گرد 700 شانه تراکم 2550 قطر 2.5

فرش گرد

نحوه سفارش فرش گرد و بیضی

علاوه بر نمونه های ارائه شده از فرش گرد و بیضی در این بخش شما می توانید طرح ها و نمونه های بیشتر را در گالری محصولات بخش فرش گرد و بیضی مشاهده نموده و هر طرحی که مد نظرتان است را در سایزی که نیاز دارید سفارش دهید. کارشناسان و مشاورین مجموعه شما را در انتخاب بهتر و راحتتر محصولات راهنمایی می کنند.

همچنین کانال تلگرامی هم به صورت اختصاصی برای فرش های گرد و بیضی که توسط این مجموعه بافت شده است ایجاده شده که می توانید از این طریق هم محصولات جدید ما را دنبال نمایید و در صورت نیاز سفارش دهید.

10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات