031-54753961

سفارش فرش تشریفاتی باشگاه انقلاب تهران

5 / 10
از 7 کاربر

مشخصات کلی

در سایت پرسان پارس جدیدترین مدل موکت فرش های تشریفاتی به صورت سفارشی در عرض های مختلف تولید شده و به سراسر کشور ارسال می گردد.

تولید عمده فرش و موکت تشریفاتی در کاشان و اصفهان این مناطق را مرکز اصلی تهیه این محصولات برای خریداران عمده نموده است. اکثر مشتریان این محصولات را هتل ها، تالار و رستوران ها تشکیل می دهند که برای رونق بیشتر کسب و کار خود از این کفپوش های زیبا برای ورودی فضا استفاده می کنند. معمولا مهمترین مسئله برای مشتریان این فرش ها قیمت آن می باشد چرا که در فضای باز از آن استفاده شده و در معرض رفت و آمد و باد و باران قرار دارند.

نمونه ای که در تصویر می بینید سفارش یکی از مشتریان عزیز مجموعه پرسان پارس از شهر تهران بوده است که برای مفروش نموده راه پله ورودی از موکت فرش تشریفاتی استفاده کرده اند. قیمت این محصول بسیار ارزان است و همانطور که در تصویر می بینید رخ زیبایی نیز دارد و نظم و جلوه زیبایی هم به این مکان داده است. شما نیز می توانید برای محل کار یا منزل خود از این موکت فرش ها تهیه نموده و عکس آن را برای ما ارسال نمایید تا در سایت قرار گرفته و مشتریان بعدی خرید راحتتر و مطمئن تری داشته باشند.