031-54753961

مشخصات کلی

بافت انواع فرش هشت ضلعی در ابعاد مختلف سفارشی در مجموعه پرسان پارس در کیفیت عالی آغاز شده است.

فرش های خاص و زیبا که دارای شکل هندسی متفاوت و ترکیب رنگ خاص باشند می تواند برای مشتریان امروزی جالب توجه باشد. چراکه امروزه محصولاتی که متفاوت هستند و در بازار نمونه های مشابه یا ندارند و یا به سختی یافت می شوند بیشتر محبوب بوده و معمولا خریداران بیشتری را به سوی خود می کشانند. فرش گرد و بیضی، فرش های هشت ضلعی و چند ضلعی، فرش 1200 شانه گل برجسته و سایر تولیداتی که از نظر ظاهری متفاوت هستند می توانند گزینه های خوبی برای ارائه به مشتریان جدید باشند.

در گالری فرش پرسان پارس تمامی مدل های فرش ماشینی اعم از فرش هزار شانه و 1200 شانه، شنل، شگی و... موجود می باشد و برای تکمیل محصولات در حال حاضر طراحی و تولید فرش هشت ضلعی نیز آغاز شده که فرش هایی زیبا و شکل هندسی خاص و متفاوت هستند. این فرش ها در رنگبندی های مختلف طبق درخواست مشتریان بافت می شود و با ابعاد 1*1- 2*2- 3*3 امکان تولید دارند.

در تصاویر ارائه شده نمونه هایی از فرش های هشت ضلعی که توسط مجموعه پرسان پارس طراحی و تولید شده است را می توانید مشاهده نمایید. علاوه بر این فرش ها در گالری فرش گرد و بیضی نمونه های بیشتری از این محصولات جدید را می توانید مشاهده نمایید.

فرش هشت ضلعی

فرش هشت ضلعی

 

مشتریان عزیز از هم اکنون می توانند سفارشات خاص و متفاوتشان از فرش ماشینی در هر شکل و اندازه ای که باشد را به کارشناسان ارائه نمایند تا پس از بررسی های لازم نحوه سفارش و خرید فرش مورد نظر به اطلاعاشان رسیده شود. بابت رنگبندی و سایز طرح ها هم تنوع محصولات در حدی است که تقریبا تمامی سلایق و ابعاد پوشش داده شده و امکان خرید برای تمامی خریداران عزیز فراهم می باشد.

10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات