031-54753961

فرش هزار شانه دستباف گونه ده رنگ

فرش هزار شانه دستباف گونه ده رنگ با مدل های جدید کلاسیک و رنگ های زیبا و نقش فرش تافته را در این گالری می توانید مشاهده نمایید.

فرش هزار شانه دستباف گونه به علت اینکه ظرافت بافت بالایی دارد با این نام شهرت یافته است و ده رنگ بوده فرش هم موجب جذاب تر شدن رخ و نقشه فرش شده است. این فرش تافته با بهترین نخ های اکریلیک هیت ست و با نقشه های کلاسیک زیبا می باشد و ویژگی های منحصر به فردی که دارد باعث شده علاوه بر فروش داخل ایران برای صادرات هم مناسب باشد. خریدارانی که برای منزل خود قصد تهیه فرش مناسب دارند عمدتا با تفاوت های موجود با انواع فرش تولیدی کنونی آشنایی ندارند و لذا سوال های زیادی در این باب در ذهنشان به وجود می آید که سعی ما راهنمایی و دادن اطلاعات درست به این دسته از عزیزان در جهت انتخاب فرش مناسب می باشد.

فرش هزار شانه دستباف گونه

فرش هزار شانه یعنی چه

اگر از هر فردی بپرسیم فرش هفتصد شانه را می پسندد یا فرش هزار شانه دستیاف گونه را بدون شک همه گزینه دوم را انتخاب می کنند، اما در عمل اگر بپرسیم فرش هزار شانه یعنی چه؟ تعداد افرادی که با مفهوم آن آشنا هستند انگشت شما است.

شانه به طور کلی در هر فرشی بیان کننده تعداد گره های بفته شده در یک متر از عرض آن فرش است و لذا وقتی گفته می شود فرش هزار شانه است یعنی تعداد گره های آن 1000 عدد در یک متر از عرض فرش می باشد. اما این تعداد گره چه تاثیر در ظاهر و کیفیت فرش دارد؟

هرچه شانه فرش بالاتر باشد به تبع آن تراکم آن هم بالا می رود. بالا رفتن شانه فرش باعث ظریف تر شدن و زیبا شدن نقشه فرش می شود و هم زمان بالا رفتن تراکم منجر به افزایش استحکام و ماندگاری فرش می شود. لذا تفاوت فرش 1000 شانه با فرش 700 شانه را از این توضیحات کاملا می توان درک کرد.

فرش هزار شانه ده رنگ

فرش هزار شانه مشهد یا کاشان؟

فرش هزار شانه دستباف گونه ده رنگ هم در کاشان و هم در شهر مشهد که کارخانه های بزرگی دارد بافت می شود. ممکن است برای بسیاری از مردم این سوال مطرح باشد که فرش کاشان بهتر است یا فرش مشهد؟ و از آنجایی که فرش مشهد عمدتا قیمت بالاتری دارد، این ذهنیت در خریداران ایجاد شده است که فرش مشهد بهتر است.

در واقع بهتر بودن یک فرش و کیفیت آن با توجه به فاکتور های زیر مشخص می شود:

  • شانه و تراکم فرش ماشینی
  • مارک یا برند فرش ماشینی
  • جنس نخ یا الیاف فرش
  • نوع دستگاه بافندگی فرش

با بررسی عوامل فوق می توان به این نتیجه رسید که یک فرش برای خرید مناسب است یا خیر و شهر محل تولید مستقیما در کیفیت فرش تاثیری ندارد. کارخانه های بزرگ و برتر چون فرش مشهد، فرش قیطران کاشان، فرش تافته، فرش بزرگمهر و... که هم دستگاه بافندگی به روز و جدید دارند و هم الیافی که برای بافت فرش ها استفاده می کنند درجه یک می باشد، قطعا محصولات بهتری و گران تری هم به بازار عرضه می کنند.

فرش طرح ماهی

فرش هزار شانه کاشان با قیمت

فرش هزار شانه دستباف گونه ده رنگ بهترین محصولی است که هم از نظر قیمت و هم کیفیت دارای استاندارد های لازم بوده و امکان خرید آن برای بیشتر اقشار جامعه فراهم است. در کاشان به علت تعدد کارخانه فرش ماشینی تنوع این محصولات هم بیشتر بوده و رقابتی تر بودن بازار فروش فرش هم باعث شده هم قیمت و هم کیفیت فرش ها مناسب باشد. برای دریافت قیمت فرش 1000 شانه می توانید از طریق تلفن هاس تماس سایت با مشاویرن سایت ارتباط گرفته و یا داخل سایت قیمت حدودی محصولات را مشاهده نمایید.

تماس

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات