031-54753961

فرش طرح باغ بهشت

فرش طرح باغ بهشت از مدل های جدید و زیبای فرش ماشینی طرح افشان است که با کیفیت بافت خوب و رنگ زمینه زیبا توسط کارخانه فرش ماشینی کاشان با قیمت مناسب به فروش می رسد.

فرش طرح باغ بهشت یکی از مدل های محبوب و شناخته شده در تولید فرش ماشینی کاشان است که در واقع زیر مجموعه ای از فرش طرح افشان است، با این تفاوت که در فرش طرح باغ بهشت گل های زمینه کمی درشت تر و به صورت کلی طرح و نقشه آن نسبت به فرش طرح افشان خلوت تر است. فرش طرح باغ بهشت قبلا به صورت فرش 700 شانه با تراکم 2550 بافت می شد. اما با توجه به فروش بالا و محبوبیت این نقشه، امروزه تولید فرش طرح باغ بهشت با دستگاه بافندگی فرش 1000 شانه 10 رنگ هم انجام می شود و چنین بافتی ظرافت و زیبایی این نقشه را تا حد زیادی افزایش داده است.

فرش طرح باغ بهشت

انواع فرش طرح باغ بهشت ماشینی کاشان

فرش طرح باغ بهشت در با دو مدل دستگاه بافندگی فرش 700 شانه و فرش 1000 شانه تولید می شود و با توجه به اینکه هر دستگاه بافت فرش رنگبندی مخصوص خود را در چند زمینه رنگ اصلی برای فرش دارد، این نقشه دارای تنوع زیادی در زمینه اصلی فرش می باشد. فرش طرح باغ بهشت در بافت به صورت فرش 1000 شانه با نام فرش طرح یاشار هم شناخته می شود. انواع فرش طرح باغ بهشت با توجه به زمینه اصلی فرش به صورت زیر می باشد:

  • فرش طرح باغ بهشت سرمه ای
  • فرش طرح باغ بهشت گردویی
  • فرش نقشه باغ بهشت فیروزه ای یا آبی کاربنی
  • فرش طرح باغ بهشت  یا فرش طرح یاشار کرم و فیلی

شما با توجه به دیزاین داخلی منزل خود می توانید این نقشه زیبا را در یکی از زمینه رنگ های فوق تهیه نمایید و دکوراسیون خاص و زیبا در منزل خود با این فرش ماشینی کلاسیک داشته باشید.

فرش طرح باغ بهشت

قیمت فرش طرح باغ بهشت کاشان

هر مشتری بعد از انتخاب طرح و نقشه دلخواهش برای یک فرش، جستجویش یافتن آن طرح با یک قیمت مناسب و ارزان می باشد. معمولا خرید اینترنتی فرش از درب کارخانه یکی از راه های تهیه فرش ماشینی ارزان قیمت است. فرش طرح باغ بهشت هم که دو نوع هفتصد شانه و فرش 1000 شانه دارد را می توان با قیمت های مختلفی در بازار و همچنین سایت های اینترنتی یافت، اما اینکه کدامیک از این فرش ها دارای کیفیت بافت و دوام و ماندگاری خوب هستند را خریداران در هنگام خرید نمی توانند تشخیص دهند. لذا پیشنهاد می کنیم برای خرید فرش ماشینی طرح باغ بهشت، ابتدا بهترین و معتبر ترین مجموعه را برای خرید در نظر گرفته و سپس مدل های مختلف طرح باغ بهشتی را که دارد مشاهده نموده و خریداری کنید.

خرید فرش طرح باغ بهشت پرسان پارس

فرش طرح باغ بهشت یکی از نقشه هایی است که در مجموعه پرسان پارس دارای تنوع زیادی در رنگبندی است و با هر دو کیفیت 700 و 1000 شانه تولید می شود و حتی مدل های مشابه از این نقشه به صورت فرش 1200 شانه هم در این سایت موجود می باشد. از سوی دیگر شرکت فرش پرسان پارس تجربه زیادی در عرضه انواع فرش ماشینی به بازار دارد و با برترین کارخانه های فرش ماشینی تا کنون همکاری نموده و تولیداتی که در سایت خود عرضه نموده است، همگی دارای استاندارد بوده و با ضمانت به مشتریان عزیز عرضه می شود.

نقشه جدیدی هم به تازگی در کارخانه فرش ماشینی کاشان بافته می شود که با همین نام فرش طرح باغ بهشت به بازار عرضه شده ولی طرح آن متفاوت و جدید است این نقشه زیبا هم در تصویر زیر می توانید مشاهده نموده و از رنگبندی های مختلف آن در این سایت خرید نمایید.

فرش طرح باغ بهشت

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات