031-54753961

قیمت تابلو فرش ماشینی ارزان کاشان

تابلو فرش ماشینی ارزان قیمت با طرح آیات قرآنی و منظره طبیعت و همچنین زیباترین مدل های تابلو فرش اروپایی را از کارخانه فرش کاشان می توانید به صورت عمده خریداری کنید.

کاشان مرکز تولید بهترین انواع تابلو فرش ماشینی آیه و منظره در ایران است و بهترین مدل های تابلو فرش فرانسوی، مینیاتور، سبد گل و طرح تابلو فرش حیوانات هم از تولیدات شرکت های تابلو فرش در این منطقه است. تعداد زیادی کارخانه فرش ماشینی در کاشان وجود دارد که همگی در کنار تولید فرش، تابلو فرش ماشینی و یا پشتی فرش هم بافت می کنند. شرکت هایی که دارای رنگبندی مناسب برای بافت تابلو فرش ماشینی هستند، عمدتا انواع طرح های ذکر شده را با تنوع بالا بافت می کنند. کارخانه هایی هم که پالت رنگی محصولاتشان برای بافت تابلو فرش مناسب نباشد، رویه پشتی فرش بافت می کنند. هرچه قیمت تابلو فرش ماشینی ارزان تر باشد، فروش آن هم بهتر می شود. چرا که در بازار تابلو فرش رقابت زیادی بر سر عرضه تابلو فرش ماشینی ارزان قیمت وجود دارد و همه فروشنده ها در جستجوی ارزان ترین مدل تابلو فرش ماشینی هستند تا بتوانند فروش خود را افزایش دهند.

تابلو فرش ارزان قیمت

انواع تابلو فرش ماشینی ارزان کاشان

تابلو فرش ماشینی که در کارخانه های مختلف تولید می شود ممکن است از نظر شانه و تراکم با هم متفاوت باشند که این امر باعث ایجاد تفاوت در قیمت تابلو فرش ماشینی هم می شود. بذا اکثر شرکت هایی که این محصول را دارند، تقسیم بندی قیمت تابلو فرش ماشینی را  بر اساس شانه و تراکم تابلو فرش ها انجام داده و یک لیست قیمت در اختیار خریداران می دهند که شامل انواع طرح آیات قرآنی و منظره در شانه و تراکم مختلف از تابلو فرش 700 شانه تا تابلو فرش 1500 شانه می شود. خریدارانی که تابلو فرش ماشینی ارزان قیمت می خواهند می توانند آیات قرآنی 700 شانه یا تابلو فرش منظره 1000 شانه را برای فروش انتخاب کنند، اما اگر با توجه به مشتریانی که دارند، به دنبال تابلو فرش ظریف و ریزبافت هستند و قیمت تابلو فرش ماشینی برایشان اولویت اصلی در انتخاب و خرید تابلو فرش نیست می توانند تابلو فرش 1500 شانه و 1200 شانه طرح آیه و منظره را برای فروش انتخاب کنند. هر دو دسته تابلو فرش ها دارای تنوع و رنگ بندی مختلف هستند و تعداد نقشه ها هم بسیار زیاد بوده و می شود انواع تابلو فرش ماشینی ارزان قیمت یا با کیفیت بسیار عالی را به راحتی انتخاب نموده و برای فروش به صورت عمده تهیه کرد.

تابلو فرش ماشینی منظره

قیمت تابلو فرش ماشینی عکس چهره

یکی از معروف ترین انواع تابلو فرش ماشینی که بسیار مورد توجه عموم مردم قرار گرفته و خریداران زیادی هم در داخل و هم خارج از کشور دارد تابلو فرش عکس چهره است که با کیفیت خوب در شرکت تابلو فرش ماشینی کاشان بافته می شود. قیمت تابلو فرش ماشینی چهره هم با توجه به اندازه مورد نظر خریدار تعیین می شود. اندازه های رایج در بافت تابلو فرش ماشینی چهره، سایز 50 در 70، 70 در 100 و 100 در 150 است. روش دیگری هم برای تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی وجود دارد که به آن تابلو فرش چاپی گفته می شود و دارای کیفیت خوب و زیبا بوده و قابلیت چاپ عکس روی فرش در ابعاد مختلف و سفارشی هم وجود دارد. قیمت تابلو فرش ماشینی چاپی هم نسبت به مدل بافتی ارزان تر و سرعت تولید آن هم بیشتر است. بنابراین آن دسته از مشتریانی که می خواهند یک تابلو فرش ماشینی ارزان قیمت و خوب را برای خود یا دوستانشان خریداری کنند؛ تابلو فرش چهره چاپی می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

تابلو فرش عکس چهره

نحوه خرید تابلو فرش ماشینی کاشان

با توجه به اینکه مرکز تولید همه محصولات شرکت پرسان پارس شهر کاشان است، لذا خریداران از سراسر کشور به راحتی به تولیدات آن دسترسی داشته و هزینه ارسال هم برای همه مشتریان به حداقل می رسد. تابلو فرش ماشینی کاشان اعم از انواع طرح تابلو فرش منظره، طرح آیات قرآنی و تابلو فرش فرانسوی و... همگی از محصولاتی هستند که می توان به راحتی از این مجموعه با کمترین هزینه تهیه نمود. با توجه به اینکه قیمت تابلو فرش ماشینی ارزان بوده و در این مجموعه هم حداقل قیمت ممکن می باشد. بهترین مرجع برای افرادی است که در حوزه فروش تابلو فرش ماشینی فعال هستند و قیمت تابلو فرش ماشینی برایشان اولویت اصلی در خرید است.

تابلو فرش ماشینی آیه

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات