031-54753961
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 23 آبان 1397 در ساعت 12 : 50 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

خرید اینترنتی فرش ماشینی خوب و ارزان قیمت کاشان با کیفیت بافت عالی و خوش نقش ترین طرح ها از طریق سایت فرش پرسان پارس برای همه هموطنان در سراسر ایران امکان پذیر است.

فرش ماشینی رایج ترین کفپوش مورد استفاده مردم ایران است. در دهه های قبل عمده کفپوش هایی که در منزل مردم استفاده می شد، فرش و گلیم دستباف یا حصیر بود. اما حدود نیم قرن است که فرش ماشینی وارد زندگی و خانه های مردم شده و اصلی ترین نقش را در دکوراسیون و چیدمان ایفا می کند.

انواع فرش ماشینی جدید کاشان

فرش های ماشینی جدید در کاشان و سایر کارخانه های فرش کشور با چند کیفیت مختلف از نظر شانه و تراکم و جنس الیاف تقسیم بندی می شود که اصلی ترین آن به شرح زیر است:

  • فرش 700 شانه تراکم 2550        
  • فرش 1000 شانه تراکم 3000
  • فرش 1200 شانه تراکم 3600
  • فرش 1500 شانه تراکم 4500

فرش های با شانه و تراکم پایین تر هم در برخی از شرکت های قدیمی تولید می شود که دیگر جنبه مصرف خانگی زیاد ندارد و بیشتر تولید سجاده فرش یا گبه و گلیم فرش با این دستگاه ها انجام می شود. اگرچه شهرستان های کوچک به علت ارزان قیمت بودن فرش 500 شانه و طرح 700 شانه هنوز هم خریدار اصلی این محصولات هستند.

خرید اینترنتی فرش

از کجا فرش ماشینی ارزان بخریم؟

با توجه به افزایش قیمت فرش ماشینی در سال 97 یکی از دغدغه بزرگ مشتریان فرش این است که از کجا فرش ماشینی ارزان خرید کنیم؟ کدام شرکت محصول با کیفیت و ارزان تری دارد؟ و اصلا کدام فرش ماشینی بهتر است؟ و برای تشخیص فرش خوب به چه پارامتر هایی می بایست در هنگام خرید فرش توجه نمود.

در عصر تکنولوژی کنونی کاملا بر همه روشن شده است که اینترنت می تواند بهترین مرجع خرید هر نوع محصولی باشد. از طریق اینترنت می توان بهترین فرش ها را با مناسب ترین قیمت ها یافت. هر محصول چه فرش و چه سایر لوازم، با مشخصات فنی کامل به خریدار معرفی می شود و خرید مستقیم از درب کارخانه برای همه فراهم می شود که این امر باعث کاهش هزینه های اضافی شده و قیمت تمام شده فرش برای خریدار به حداقل می رسد. به خصوص قیمت فرش 1200 شانه که هم در بازار گران است و هم تنوع آن در نمایشگاه های فرش کمتر از سایت های فروش آنلاین می باشد.

فرش ماشینی ماهی

خرید فرش ماشینی از کارخانه

همانطور که گفته شد بهترین راه خرید فرش ارزان این است که مستقیم با کارخانه تولیدی ارتباط گرفته و خرید فرش انجام شود. البته بسیاری از شرکت ها از ارائه قیمت کمتر به مشتریان مصرف کننده ممانعت می کنند. لذا اگر بخواهید فرش ارزان خوب تهیه کنید. سایت های اینترنتی که با چند کارخانه مختلف همکاری می کنند هم محصولات متنوع تری را به مشتریان ارائه می دهند و هم قیمت فروش ارزان تری هم دارند.

قیمت فرش ماشینی 12 متری

معمولا قیمت فرش ماشینی بر اساس فرش 12 متری به خریداری اعلام می شود و اگر فردی قصد تهیه فرش 6 متری یا فرش 9 متری داشته باشد، می بایست به صورت دقیق ابعاد مورد نظرش را به کارشناسان اعلام کند تا برایش اعلام قیمت شود. برخی مشتریان هم فرش هایی با ابعاد غیر استاندارد نیاز دارند که بافت چنین فرش هایی در شرایط خاص انجام می شود و لذا هر مشتری با توجه به نوع سفارشش از کارشناسان قیمت مشخصی دریافت می کند. در جدول زیر لیست قیمت فرش ماشینی در نیمه اول سال 97 بر اساس فرش 12 متری برای انواع فرش ارائه شده است.

لیست قیمت فرش ماشینی

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات