031-54753961
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 15 مرداد 1398 در ساعت 11 : 39 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

قیمت گلیم ماشینی کویر به صورت متری کناره و در سایز بندی استاندارد مورد نیاز مشتریان برای سراسر کشور در این گالری ارزان است.

گلیم ماشینی کویر از بهترین انواع گلیم 6 رنگ و گلیم 8 رنگ است که کارخانه آن هم در کاشان فعالیت دارد و مدل های مختلف گلیم پادری، گلیم ماشینی متری یا طاقه گلیم که برای مصرف در راهرو و راه پله کاربرد دارد تولید می شود. قیمت گلیم ماشینی متری در کارخانه به صورت عمده محاسبه شده و طاقه ای به فروش می رسد. این نحوه فروش بیشتر مناسب برای افرادی است که در حوزه پخش گلیم ماشینی کویر فعالیت دارند و خودشان به صورت متری به مشتریان عرضه می کنند.  لذا کارخانه گلیم عمدتا با نمایشگاه داران و افرادی که در حوزه پخش فعالیت دارند همکاری نموده و محصولات خود را به صورت عمده در اختیارشان قرار میدهد.

انواع گلیم ماشینی کویر کاشان

گلیم ماشینی دارای مشخصاتی است که تقریبا در اکثر شرکت ها یکسان بوده و تفاوت اندکی با هم دارند، به همین دلیل معمولا قیمت عمده گلیم در شرکت های مختلف یکسان بوده و یا اختلاف اندکی دارد. برای مثال گلیم ماشینی دارای شانه 320 تا 350 بوده و تراکم آن هم بین 650 تا 700 متغیر است. بنایراین قیمت گلیم ماشینی کویر هم بر اساس همین ممکن است با سایر شرکت ها کمتی تفاوت داشته باشد. انواع گلیم ماشینی هم بر اساس تعداد رنگ تقسیم بندی شده و به دو دسته گلیم ماشینی 6 رنگ و گلیم هشت رنگ تقسیم شده است. بیشتر فروش محصولات جدید در شهرهای بزرگ گلیم 8 رنگ است و در شهرستان های کوچک هم مردم گلیم ارزان تر 6 رنگ را بیشتر خریداری می کنند. به همین دلیل کارخانه هایی که بافت گلیم ماشینی 6 رنگ دارند، تلاش کرده اند طرح های را طراحی و بافت کنند که ظاهری مشابه با گلیم 8 رنگ داشته باشند.

گلیم ماشینی کویر

بهترین طرح گلیم ماشینی جدید

طرح گلیم جدید با جدیدترین و به روز ترین طراحی ها را در گالری سایت پرسان پارس به مشتریان عزیز معرفی می کنیم. بهترین انواع گلیم ماشینی هشت رنگ و 6 رنگ که در کارخانه گلیم ماشینی کویر کاشان طراحی و تولید می شود، در عین حال که ظاهر زیبا و رنگبندی جذاب دارند، کیفیت بافت و تراکم مناسبی هم در تولیدشان به کار رفته و لذا مغازه دارانی که می خواهند گلیم ماشینی با طرح جدید و زیبا را تهیه کنند و کیفیت محصولاتی که خریداری می کنند هم مناسب باشد، عمدتا از مشتریان این مجموعه هستند. قیمت گلیم ماشینی متری کویر هم مناسب بوده و برای تهیه رول و کناره گلیم به صورت عمده نیز می توانید از تخفیفات خوبی بهره مند گردید.

گلیم ماشینی متری

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات