031-54753961
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 29 خرداد 1398 در ساعت 13 : 1 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

فرش گرد 1200 شانه طرح افشان را با رنگبندی متنوع و طراحی زیبا در سایز سفارشی می توانید در سایت فرش پرسان پارس به صورت مستقیم سفارش دهید.

فرش گرد یکی از انواع خاص و منحصر به فرد فرش ماشینی است که برای دکوراسیون های با طراحی کلاسیک مناسب است. فرش دایره ای شکل می تواند به عنوان فرش پذیرایی، فرش اتاق خواب و حتیی برای استفاده در آشپزخانه و زیر میز ناهار خوری استفاده شود. استفاده از فرش گرد می تواند به ایجاد یک چیدمان متفاوت و جذاب در منزل کمک کند. فرش گرد 1200 شانه جدیدترین نوع فرش ماشینی دایره ای است که با طرح های متنوع و زیبایی هم بافت می شود و ریزبافت بودن فرش در این کیفیت به جلوه و زیبایی هرچه بیشتر آن کمک کرده است. فرش گرد 1200 شانه تنها توسط شرکت های محدودی در کاشان بافت می شود. زیرا به طور کلی فرش 1200 شانه قیمت بالایی دارد و تعداد خریدارانی که بخواهند فرش گرد 1200 شانه خرید نمایند کمتر است. در نتیجه شرکت هایی که برند و معتبر باشند تنها تولید کنندگان فرش گرد 1200 شانه هستند که می خواهند تمام انواع فرش ماشینی مورد نیاز مشتریان خود را تامین نمایند.

فرش ماشینی گرد طرح افشان

فرش ماشینی طرح افشان یکی از معروف ترین و زیباترین انواع فرش ماشینی است که بافت آن در قالب فرش گرد افشان بسیار باب شده و خریداران زیادی دارد و جزء نقشه های محبوب و پرفروش به شمار می رود. فرش گرد طرح ناز افشان، فرش طرح گلفرنگ، افشان دانژه و مدل های دیگر مشابه این همگی زیرمجموعه فرش طرح افشان هستند که توسط شرکت های مختلف تولید می شوند. فرش گرد 1200 شانه طرح افشان را در مجموعه پرسان پارس با تنوع در رنگ و نقشه می توانید مشاهده کنید. همچنین این فرش ها در سایز های مختلف از قطر یک گرفته تا قطر 4 به صورت سفارشی بافته می شوند و هر خریداری با توجه به فضای مورد نظرش می تواند انتخاب کند که فرش گرد در چه ابعادی بافته شود. نمونه های بافته شده زیادی هم در گالری محصولات فرش گرد سایت و همچنین بخش گالری تصاویر فرش گرد قرار داده شده است.

فرش گرد ماشینی

قیمت فرش گرد افشان جدید

فرس گرد با توجه به شانه و تراکم، ابعادی که دارد و همچنین نوع الیاف و نوع بافت قیمت گذاری می شود. فرش گرد 1200 شانه در حال حاضر بالاترین قیمت را دارد. فرش طرح افشان که از محبوب ترین انواع فرش گرد است را می توان در شانه و تراکم مختلف تهیه نمود، بنابراین اگر مدل 1200 شانه آن برای شما گران قیمت است و می خواهید مدل ارزان تر آن را تهیه کنید، می توانید فرش گرد 700 شانه که هم در طراحی و هم در رنگبندی تنوع دارد را انتخاب نمایید. فرش دایره ای عمدتا با زمینه رنگ فرش سورمه ای، کرم، آبی و روناسی تولید می شود و رنگ های زیبای بافته شده این فرش را می توانید از کارشناسان فروش ما دریافت نموده و پس از انتخاب طرح مورد نظر، رنگ و ابعاد فرش سفارش دهید.

فرش گرد افشان

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 8 کاربر
دسته بندی مقالات