031-54753961
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 19 آبان 1397 در ساعت 11 : 34 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

فرش 700 شانه زیبای طرح حوض نقره از نقشه های جدید در فرش ماشینی است که رنگ بندی مختلف و متناسب با چیدمان های مختلف داشته و می توانید به صورت مستقیم از درب کارخانه کاشان این محصول را از طریق این سایت به صورت اینترنتی خرید کنید.

فرش 700 شانه از جمله محصولاتی است که با افزایش قیمت فرش در ماه های اخیر مورد توجه بیشتری قرار گرفته و مشتریانی که توان خرید فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه را به علت گران قیمت بودنشان ندارند، این محصول را که قیمت متعادل تری داشته و کیفیت و ماندگاری مطلوبی هم دارا می باشد برای خرید انتخاب می کنند. فرش 700 شانه سال ها است که مهمان خانه های ما بوده و از نظر کیفیت و دوام امتحان خود را پس داده است. این فرش علاوه بر داخل ایران به کشورهای زیادی هم صادر شده است.

 

فرش 700 شانه دستباف گونه

فرش 700 شانه با بافت خوب و زیبایی که دارد با نام فرش دستباف گونه معروف شده است. رخ خوب فرش به خصوص در طرح های زیبا و محبوبی چون فرش طرح حوض نقره، فرش طرح افشان، ارکیده و... باعث شده بیشترین میزان فروش را هم در بین محصولات مختلف در شهرستان ها داشته باشد. این فرش با تراکم 2700، 2550 و تراکم 3000 بافت می شود که رایج ترین و مروب ترین نوع آن همان فرش تراکم 2550 است که دارای استاندارد های لازم می باشد و در اکثر کارخانه های فرش این مدل فرش بافت می گردد.

فرش 700 شانه را با توجه به تعداد رنگ هایش می توان به دو دسته تقسیم بندی نمود:

  • فرش هفتصد شانه هشت رنگ
  • فرش هفتصد شانه ده رنگ

فرش 700 شانه طرح حوض نقره

 

فرش 700 شانه کاشان

در کاشان شرکت های متعددی بافت فرش 700 شانه را انجام می دهند، زیرا این فرش سال های زیادی است که از آغاز تولیدش در ایران می گذرد و اکثر تولید کننده ها دستگاه بافت آن را تهیه کرده اند؛ این امر به تنوع فرش ها در کاشان و همچنین رقابتی بودن قیمت هر کدام از این تولیدات کمک زیادی کرده است. مدل های مختلف فرش 8 رنگ و فرش 10 رنگ 700 شانه را در گالری محصولات همین سایت به صورت مجزا قرار داده ایم.

فرش 700 شانه طرح حوض نقره

طرح جدید حوض نقره از تولیدات برجسته و زیبایی است که روی دستگاه بافندگی فرش 700 شانه تاکنون بافت شده است. نقشه اصلی و اولیه این فرش روی دستگاه بافندگی فرش 1200 شانه بافت شد که پس از مدتی و با استقبال زیادی که از آن شد، کارخانه های فرش اقدام به بافت آن روی دستگاه فرش 700 شانه نمودند تا قیمت تمام شده آن ارزان تر شده و افراد بیشتری بتوانند آن را خریداری کنند.

فرش 700 شانه طرح حوض نقره

از نقشه های محبوب دیگری که با این کیفیت تولید شده و با استقبال هموطنان روبه رو شده اند نقشه های زیر می باشد:

  • فرش 700 شانه طرح افشان
  • فرش هفتصد شانه طرح اهورا
  • فرش 700 شانه ارکیده،
  • فرش طرح کهکشان، پرهام، پارادایس، چیچک، خشتی و...

جدیدترین مدل فرش 700 شانه

اگر قصد خرید فرش ماشینی خوب دارید و زمان کافی برای انتخاب و ثبت سفارشتان دارید، می توانید به صورت پیوسته طرح و نقشه هایی که در این سایت قرار داده شده است را در صفحه اصلی بخش جدیدترین محصولات و پرفروش ترین تولیدات را مشاهده نموده و از نقشه های جدید بازار که محبوب خریداران شده اند دیدن نموده و برای انتخاب و خرید جدیدترین مدل فرش ماشینی 700 شانه از طریق همین سایت اقدام نمایید.

فرش طرح حوض نقره ای

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات