031-54753961

لیست قیمت فرش سجاده ای برای مساجد

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 9 بهمن 1396 در ساعت 14 : 46 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

لیست قیمت انواع فرش سجاده ای درجه یک مخصوص مساجد و حسینه ها را در این مجموعه برای خریداران عمده ارائه می دهیم.

فرش سجاده ای جزء فرش سفارشی محسوب می شود. زیرا طرح، ابعاد و متراژ دقیق را مشتری تعیین می کنند. حتی نوع نخ مورد استفاده در بافت و شانه و تراکم آن و در نتیجه قیمت تمام شده محصول هم به دست خود مشتری تعیین می شود. تنها یک لیست کامل از انواع مدل ها و طرح ها و کیفیت های موجود از فرش ها برای مشتری ارسال می شود و پس از آن خریدار می تواند با توجه به سلیقه عمومی منطقه مورد نظرش طرح و رنگ را انتخاب نموده و بر اساس میزان پرداختی که میخواهد بابت تهیه فرش سجاده ای داشته باشد، جنس نخ و شانه و تراکم آن را تعیین نماید. از آنجایی که سفارش فرش سجاده ای معمولا در متراژ بالا انجام می شود و مساجد بزرگ و حسینه ها با آن فرش می شود، لذا قیمتی که در این مجموعه ارائه می شود قیمت عمده درب کارخانه بوده و برای خریداران به صرفه خواهد بود.

نمونه های متعددی از مساجد فرش شده توسط مجموعه پرسان پارس را می توانید در بخش محصولات و مقالات مرتبط با فرش های سفارشی مشاهده کنید که هر کدام از تصاویر نشان دهنده مساجدی خاص است که توسط مشتری و با انتخاب خودش طراحی و بافت فرش با کیفیت مشخص انجام شده است.

 

فرش سجاده ای

نمونه های کامل از سجاده فرش جدید، لیست قیمت فرش سجاده ای درجه یک، درجه دو و... و سایر مشخصات از این محصول پرفروش و پرمصرف در سراسر کشور را کارشناسان ما که به صورت پیوسته در تمامی روزهای هفته پاسخگوی شما هستند به شما عزیزان ارائه می دهند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :