031-54753961

قیمت پخش عمده رویه پشتی کاشان

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 5 خرداد 1397 در ساعت 12 : 41 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تولید و پخش رویه پشتی درجه یک 700 شانه و 1000 شانه و پشتی 1200 شانه کاشان با قیمت عمده مناسب توسط مجموعه پرسان پارس انجام می شود.

رویه پشتی توسط کارخانه های تولید فرش ماشینی بافت می شود و هم می توان از این رویه به عنوان پادری فرش استفاده نمود و هم با پر نمودن آن با مواد فوم فشرده خوب تولید پشتی فرش داشت. با توجه به اینکه در ایران سبک زندگی مردم به نحوی است که مصرف پشتی بالا است، کارگاه های پشتی سازی زیادی در کاشان و شهرستان های مختلف فعال هستند که برای تولید این محصول به رویه پشتی فرش نیاز دارند و از آنجایی که در کارگاه تولید پشتی مصرف رویه بالا است داشتن قیمت مناسب برای فروشندگان و تولید کنندگان اهمیت زیادی دارد.

رویه پشتی فرش در سه کیفیت 700 شانه، رویه 1000 شانه و پشتی 1200 شانه بافت می شود. با توجه به اینکه شرکت های بازرگانی معمولا با چند کارخانه همکاری می کنند، معمولا قیمت ثابت و مشخصی نمی توان برای رویه ها اعلام نمود و معمولا موجودی و قیمت به صورت روزانه به مشتریانی که قصد خرید داشته باشند اعلام می شود و ممکن است در بازه های زمانی مختلف نوساناتی در قیمت و تغییراتی در طرح های ارائه شده وجود داشته باشد.

لذا اگر قصد تهیه رویه پشتی برای پر کردن دارید و یا اینکه پشتی کامل را می خواهید خریداری نمایید لازم است در هنگام خریدتان با مشاورین تماس داشته باشید و قیمت های جدید پشتی فرش یا رویه پشتی را دریافت نمایید. تا با قیمت روز محصول مورد نظرتان را بتوانید تهیه نمایید. طرح و نقشه پشتی فرش ها را هم از طریق شبکه های اجتماعی سایت می توانید دریافت کنید و پس از انتخاب نسبت به ثبت سفارش پشتی ها اقدام نمایید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :