031-54753961
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 3 آبان 1397 در ساعت 13 : 51 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کناره گلیم راه پله که در منازل و مکان های عمومی و تجاری مصرف زیادی دارد برای پخش عمده با قیمت درب کارخانه از کاشان به سراسر ایران عرضه می شود.

در مکان هایی چون راه پله و راهروی منازل، هتل ها، مسافرخانه ها، سفره خانه ها و رستوران های سنتی معمولا استفاده از یک کفپوش ارزان قیمت و با دوام رایج است چرا که برای مفروش نمودن بخش های جانبی و کم اهمیت محیط استفاده از فرش گران قیمت رایج نیست، همین موضوع باعث محبوبیت و فروش بالای گلیم رولی یا همان طاقه گلیم در شهرستان های مختلف شده است. عمده فروشان، مغازه های عرضه موکت و فرش هم از گلیم ماشینی رول یا کناره گلیم برای فروش استفاده می کنند و بیشترین درآمدزایی را همین محصول برایشان دارد.

کاشان به عنوان پایتخت فرش و گلیم ایران انواع مختلفی از گلیم ماشینی 6 رنگ و 8 رنگ را به صورت 320 شانه و 350 شانه هم در سایزبندی و هم به صورت گلیم رولی از عرض نیم متر تا 4 متر تولید می کند. کشورهایی چون عراق و افغانستان هم عمدتا از گلیم های کاشان برای فروش استفاده می کنند و لذا این محصول در زمره تولیدات صادراتی ایران هم جایگاهی برای خود کسب نموده است. در این مجموعه تمامی اهتمام و تلاش ما این بوده که بهترین مدل های گلیم 6 رنگ و 8 رنگ را برای فروش داخلی و صادرات با تنوع خوب تولید نموده و قیمت رقابتی و مناسب را به مشتریان عزیز که خودشان هم صادرکننده هستند و یا پخش عمده این محصول را بر عهده دارند، ارائه نماییم. طرح های کامل از انواع جدید گلیم ماشینی رولی و یا در سایزبندی را می توانید در گالری سایت بخش گلیم 6 رنگ و گلیم 8 رنگ به صورت کامل مشاهده نمایید و یا از طریق شبکه های اجتماعی سایت طرح های تولیدی جدید مجموعه پرسان پارس را دنبال کنید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
7 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات