031-54753961
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 3 آذر 1397 در ساعت 11 : 52 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در کاشان انواع پشتی فرشی مناسب برای منزل، پشتی سفره خانه و یا پشتی مساجد تولید می شود و از طریق این مجموعه تولیدات به مشتریان در سراسر کشور معرفی می شود.

پشتی منزل یکی از ملزومات اصلی مساجد، سفره خانه و رستوران های سنتی و همچنین در منازل مردم می باشد. در استان های غربی کشور به قدری استفاده از پشتی فرش ماشینی رواج دارد که خرید آن بر خلاف سایر شهرها که جفتی می باشد در این مناطق به به صورت دست یا همان شش تایی می باشد. و معمولا برای هدیه در مناسبت های مختلف هم پشتی فرش به صورت شش تایی تهیه شده و هدیه می شود.

همین مصرف بالای پشتی دیواری فرشی باعث شده در کاشان توجه ویژه ای به این محصول شود و تلاش شود انواع پشتی 700 شانه، پشتی فرش 1000 شانه و 1200 شانه با تنوع طرح و نقشه خوب تولید شود. از سوی دیگر برای محل هایی نظیر سفره خانه ها که نیاز به پشتی های ارزان تر دارند، پشتی 440 شانه پلی استر یا بی سی اف تولید می شود که استقبال خوبی هم از این نوع پشتی در سفره خانه های سراسر کشور شده است.

رویه پشتی فرش ماشینی

دسته ای از مشتریان پشتی فرش در کاشان هم کارگاه های تولید پشتی فرش هستند که تنها نیاز خرید رویه پشتی دارند و مراحل پر نمودن و دوخت آن را خودشان در شهرستان خود انجام می دهند که در این صورت هزینه های ارسال کاهش می یابد و می توانند به صورت مستقیم پشتی منزل را به مشتریان شهرستان خود و مناطق مجاورشان بفروشند. لذا همکاران عزیزی که در هر شهری در زمینه پر کردنی پشتی فرش خانگی فعالیت دارند می توانند رویه مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از این گالری تهیه کنند.

برای همکاران عزیزی که حجم سفارش بالا دارند و برای پر کردن رویه پشتی فرش ماشینی را تهیه می کنند در این گالری تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است تا تولیدات پشتی کامل برای این عزیزان به صرفه تر باشد.

پشتی خانگی

قیمت پشتی فرش خانگی

پشتی فرش خانگی یا همان پشتی فرش منزل با توجه به اینکه چه رویه ای برای آن استفاده شده باشد و با چه موادی پر شده باشد، قیمتش متغیر است و به صورت کلی می توان گفت برای مصارف خانگی پشتی منزل دارای رنج قیمت برای هر جفت بین 200.000 الی 230.000 تومان می باشد که البته برای افرادی که خرید عمده دارند یا برای رستوران سنتی و سفره خانه خود به پشتری ارزان قیمت نیاز دارند، پشتی های ارزان تری چون پشتی 440 شانه در این گالری تولید می شود.

برای مشاهده طرح های بیشتری پشتی فرش می توانید به گالری محصولات مراجعه نموده و نمونه های بیشتر و زیبا از این محصول سنتی ایرانی را در طرح و رنگ های متنوع ببینید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
دسته بندی مقالات