031-54753961

قیمت انواع پشتی فرشی منزل در کاشان

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 18 فروردین 1397 در ساعت 10 : 59 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در کاشان انواع پشتی فرشی مناسب برای منزل، پشتی سفره خانه و یا پشتی مساجد تولید می شود و از طریق این مجموعه تولیدات به مشتریان در سراسر کشور معرفی می شود.

پشتی فرش یکی از ملزومات اصلی مساجد، سفره خانه و رستوران های سنتی و همچنین در منازل مردم می باشد. در استان های غربی کشور به قدری استفاده از پشتی فرش ماشینی رواج دارد که خرید آن بر خلاف سایر شهرها که جفتی می باشد در این مناطق به به صورت دست یا همان شش تایی می باشد. و معمولا برای هدیه در مناسبت های مختلف هم پشتی فرش به صورت شش تایی تهیه شده و هدیه می شود.

همین مصرف بالای پشتی دیواری فرشی باعث شده در کاشان توجه ویژه ای به این محصول شود و تلاش شود انواع پشتی 700 شانه، پشتی فرش 1000 شانه و 1200 شانه با تنوع طرح و نقشه خوب تولید شود. از سوی دیگر برای محل هایی نظیر سفره خانه ها که نیاز به پشتی های ارزان تر دارند، پشتی 440 شانه پلی استر یا بی سی اف تولید می شود که استقبال خوبی هم از این نوع پشتی در سفره خانه های سراسر کشور شده است.

رویه پشتی فرش ماشینی

دسته ای از مشتریان پشتی فرش در کاشان هم کارگاه های تولید پشتی فرش هستند که تنها نیاز خرید رویه پشتی دارند و مراحل پر نمودن و دوخت آن را خودشان در شهرستان خود انجام می دهند که در این صورت هزینه های ارسال کاهش می یابد و می توانند به صورت مستقیم پشتی دیواری را به مشتریان شهرستان خود و مناطق مجاورشان بفروشند. لذا همکاران عزیزی که در هر شهری در زمینه پر کردنی پشتی فرش دیواری فعالیت دارند می توانند رویه مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از این گالری تهیه کنند.

برای همکاران عزیزی که حجم سفارش بالا دارند و برای پر کردن رویه پشتی فرش ماشینی را تهیه می کنند در این گالری تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است تا تولیدات پشتی کامل برای این عزیزان به صرفه تر باشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :